Scalextric Bathurst Legends Holden ASX Torana vs Ford XC Falcon Set - 35-C1454
SKU: 35-C1454
$365.00
or 4 payments of $27.25 with
Info
Description
Ian 'Pete' Geoghegan's 1965 Ford Mustang in the classic Castrol Green livery.
Description
SpecificationsIan 'Pete' Geoghegan's 1965 Ford Mustang in the classic Castrol Green livery.
Ian 'Pete' Geoghegan's 1965 Ford Mustang in the classic Castrol Green livery.
| SKU | 35-C4531F |
| Barcode # | 5063129022327 |
| Brand | scalextric |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |