On Sale
5% OFF
or 4 payments of $4.34 with
Info
Description
SKYRC SK-300033-01 Program Card Air/Heli ESC
Description
SpecificationsSKYRC SK-300033-01 Program Card Air/Heli ESC
SKYRC SK-300033-01 Program Card Air/Heli ESC
| SKU | SK-300033-01 |
| Barcode # | SK-300033-01 |
| Brand | SKYRC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |