NXE 14.8V 4200Mah 40C Soft Case With Deans Plug - 4200SC404SDEAN
SKU: 4200SC404SDEAN
$101.08 5% off RRP
or 4 payments of $9.50 with
Info
Description
Spektrum Smart Lipo Bag, 16 x7.5 x 6.5 cm
Description
SpecificationsSpektrum Smart Lipo Bag, 16 x7.5 x 6.5 cm
Spektrum Smart Lipo Bag, 16 x7.5 x 6.5 cm
| SKU | SPMXCA300 |
| Barcode # | 605482766170 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0530kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |