On Sale
5% OFF
or 4 payments of $7.12 with
Info
Description
Spektrum Trainer Cord: ALL SPM
Description
SpecificationsSpektrum Trainer Cord: ALL SPM
Spektrum Trainer Cord: ALL SPM
| SKU | SPM6805 |
| Barcode # | 605482116142 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |