Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $79.56 with
Info
Description
This Spektrum Firma 1250Kv Brushless Motor is compatible with the Arrma Kraton 8S 1/5 Monster Truck.
Description
SpecificationsThis Spektrum Firma 1250Kv Brushless Motor is compatible with the Arrma Kraton 8S 1/5 Monster Truck.
This Spektrum Firma 1250Kv Brushless Motor is compatible with the Arrma Kraton 8S 1/5 Monster Truck.
| SKU | SPMXSM1200 |
| Barcode # | 605482428092 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |