K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $7.36 with
Info
Description
This Replacement Cooling Fan is compatible with the Spektrum Firma Smart 160A ESC with Capacitor.
Description
SpecificationsThis Replacement Cooling Fan is compatible with the Spektrum Firma Smart 160A ESC with Capacitor.
This Replacement Cooling Fan is compatible with the Spektrum Firma Smart 160A ESC with Capacitor.
| SKU | SPMXSEF4 |
| Barcode # | 605482496206 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |