On Sale
2% OFF
or 4 payments of $3.56 with
Info
Description
Spektrum IC3 Battery Lead to 4mm Female Bullet
Description
SpecificationsSpektrum IC3 Battery Lead to 4mm Female Bullet
Spektrum IC3 Battery Lead to 4mm Female Bullet
| SKU | spmxca311 |
| Barcode # | 605482279960 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |