On Sale
5% OFF
or 4 payments of $4.75 with
Info
Description
Spektrum Wired Trainer Adapter suit iX12
Description
SpecificationsSpektrum Wired Trainer Adapter suit iX12
Spektrum Wired Trainer Adapter suit iX12
| SKU | SPMA3091 |
| Barcode # | 605482105160 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |