On Sale
1% OFF
or 4 payments of $6.88 with
Info
Description
Spektrum X-Bus Extension 24 inch
Description
SpecificationsSpektrum X-Bus Extension 24 inch
Spektrum X-Bus Extension 24 inch
| SKU | SPMA9581 |
| Barcode # | 605482010914 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |