On Sale
23% OFF
Description
Spur Gear 48P 73T
Description
SpecificationsSpur Gear 48P 73T
Spur Gear 48P 73T
| SKU | rh-10633 |
| Barcode # | 8793000012464 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |