On Sale
10% OFF
Description
RC10 Servo Saver, plastic
Description
SpecificationsRC10 Servo Saver, plastic
RC10 Servo Saver, plastic
| SKU | ASS6255 |
| Barcode # | 784695 062559 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |