MJX 1/14 Hyper Go 4WD High-speed Off-road Brushless Truggy with 2 Battery and upgrade Charger
SKU: mjx-14210-combo
$345.00
or 4 payments of $3.74 with
Info
Description
SWORKz Front Lower Arm in Medium Material (1PC)
Description
SpecificationsSWORKz Front Lower Arm in Medium Material (1PC)
SWORKz Front Lower Arm in Medium Material (1PC)
| SKU | SW228005MF |
| Barcode # | 4710345172657 |
| Brand | SWORKZ |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |