Team Associated 3x23 Shock Shaft V2, TiN
or 4 payments of $5.78 with
Info
Description
Team Associated 3x23 Shock Shaft V2, TiN is a replacement parts for the shocks on Team associated Rc Vehicles.
2x 3x23 Shock Shaft V2, TiN
Compatible with these Rc Vehicles.
RC10B6
RC10B64
RC10B64D
Description
SpecificationsTeam Associated 3x23 Shock Shaft V2, TiN is a replacement parts for the shocks on Team associated Rc Vehicles.
2x 3x23 Shock Shaft V2, TiN
Compatible with these Rc Vehicles.
RC10B6
RC10B64
RC10B64D
Team Associated 3x23 Shock Shaft V2, TiN is a replacement parts for the shocks on Team associated Rc Vehicles.
2x 3x23 Shock Shaft V2, TiN
Compatible with these Rc Vehicles.
RC10B6
RC10B64
RC10B64D
| SKU | ass91617 |
| Barcode # | 784695916173 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0160kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock