Team associated 81470 RC8T3.2 CHASSIS
or 4 payments of $33.52 with
Info
Description
Team associated 81470 RC8T3.2 CHASSIS
This is a replacement Team Associated RC8T3.2 Chassis, intended for use with the RC8 T3.2 Team 1/8 4WD Off-Road Nitro Truggy Kit.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2
Description
SpecificationsTeam associated 81470 RC8T3.2 CHASSIS
This is a replacement Team Associated RC8T3.2 Chassis, intended for use with the RC8 T3.2 Team 1/8 4WD Off-Road Nitro Truggy Kit.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2
Team associated 81470 RC8T3.2 CHASSIS
This is a replacement Team Associated RC8T3.2 Chassis, intended for use with the RC8 T3.2 Team 1/8 4WD Off-Road Nitro Truggy Kit.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2
| SKU | ASS81470 |
| Barcode # | 784695814707 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.7890kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock