Team associated 81471 RC8T3.2E CHASSIS
or 4 payments of $33.52 with
Info
Description
Team associated 81471 RC8T3.2E CHASSIS
This is a replacement Team Associated RC8T3.2e Chassis, intended for use with the RC8 T3.2e Team 1/8 4WD Off-Road Electric Truggy Kit.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2e
Description
SpecificationsTeam associated 81471 RC8T3.2E CHASSIS
This is a replacement Team Associated RC8T3.2e Chassis, intended for use with the RC8 T3.2e Team 1/8 4WD Off-Road Electric Truggy Kit.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2e
Team associated 81471 RC8T3.2E CHASSIS
This is a replacement Team Associated RC8T3.2e Chassis, intended for use with the RC8 T3.2e Team 1/8 4WD Off-Road Electric Truggy Kit.
This part fits the following vehicles:
- RC8T3.2e
| SKU | ASS81471 |
| Barcode # | 784695814714 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.7630kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock