team associated B44 Factory Team Aluminum Hubs, 1.5 deg.
or 4 payments of $8.78 with
Info
Description
team associated B44 Factory Team Aluminum Hubs, 1.5 deg. is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated Factory Team 1.5° Aluminum Hub Set.
compatible with these RC vehicles.
- B44.3
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- SC10
- SC10.2
- SC10B
Description
Specificationsteam associated B44 Factory Team Aluminum Hubs, 1.5 deg. is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated Factory Team 1.5° Aluminum Hub Set.
compatible with these RC vehicles.
- B44.3
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- SC10
- SC10.2
- SC10B
team associated B44 Factory Team Aluminum Hubs, 1.5 deg. is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated Factory Team 1.5° Aluminum Hub Set.
compatible with these RC vehicles.
- B44.3
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- SC10
- SC10.2
- SC10B
| SKU | ass9867 |
| Barcode # | 784695098671 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1180kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock