team associated FT Titanium Turnbuckle, 25.5 mm/1.00 in
or 4 payments of $3.94 with
Info
Description
team associated FT Titanium Turnbuckle, 25.5 mm/1.00 in is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a set of two optional 1" blue titanium turnbuckles.
compatible with these RC vehicles.
- APEX Lexus RC F
- APEX Scion Racing tC
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10SC5M
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC8T3
- RC8T3e
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- TC4
Description
Specificationsteam associated FT Titanium Turnbuckle, 25.5 mm/1.00 in is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a set of two optional 1" blue titanium turnbuckles.
compatible with these RC vehicles.
- APEX Lexus RC F
- APEX Scion Racing tC
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10SC5M
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC8T3
- RC8T3e
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- TC4
team associated FT Titanium Turnbuckle, 25.5 mm/1.00 in is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a set of two optional 1" blue titanium turnbuckles.
compatible with these RC vehicles.
- APEX Lexus RC F
- APEX Scion Racing tC
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10SC5M
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC8T3
- RC8T3e
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- TC4
| SKU | ass1409 |
| Barcode # | 784695014091 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0120kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock