On Sale
5% OFF
or 4 payments of $2.21 with
Info
Description
Team Associated B64 Front CVA Axle Retainers
Description
SpecificationsTeam Associated B64 Front CVA Axle Retainers
Team Associated B64 Front CVA Axle Retainers
| SKU | ass92061 |
| Barcode # | 784695920613 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0110kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |