On Sale
5% OFF
Description
Team Associated B64 Front CVA Axles
Description
SpecificationsTeam Associated B64 Front CVA Axles
Team Associated B64 Front CVA Axles
| SKU | ass92060 |
| Barcode # | 784695920606 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0270kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |