Description
Team Associated Screws, 3x12 mm BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of ten replacement 3x12mm button head screws for the Team Associated off-road buggy.
- APEX Lexus RC F
- APEX Scion Racing 2015 FR-S
- APEX Scion Racing FR-S
- APEX Scion Racing tC
- APEX Scion Racing tC 2015
- APEX Touring
- ProLite 4x4
- ProRally
- ProSC 4x4
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8T
- RC8Te
- SC8
- SC8.2e
- TC5F
- b6.1d
Description
SpecificationsTeam Associated Screws, 3x12 mm BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of ten replacement 3x12mm button head screws for the Team Associated off-road buggy.
- APEX Lexus RC F
- APEX Scion Racing 2015 FR-S
- APEX Scion Racing FR-S
- APEX Scion Racing tC
- APEX Scion Racing tC 2015
- APEX Touring
- ProLite 4x4
- ProRally
- ProSC 4x4
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8T
- RC8Te
- SC8
- SC8.2e
- TC5F
- b6.1d
Team Associated Screws, 3x12 mm BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of ten replacement 3x12mm button head screws for the Team Associated off-road buggy.
- APEX Lexus RC F
- APEX Scion Racing 2015 FR-S
- APEX Scion Racing FR-S
- APEX Scion Racing tC
- APEX Scion Racing tC 2015
- APEX Touring
- ProLite 4x4
- ProRally
- ProSC 4x4
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8T
- RC8Te
- SC8
- SC8.2e
- TC5F
- b6.1d
| SKU | ass89202 |
| Barcode # | 784695892026 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1120kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock