Description
Team Associated Screws, M2.5 x 8 BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a package of six Team Associated 2.5x8mm Button Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
- TC6.2
Description
SpecificationsTeam Associated Screws, M2.5 x 8 BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a package of six Team Associated 2.5x8mm Button Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
- TC6.2
Team Associated Screws, M2.5 x 8 BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a package of six Team Associated 2.5x8mm Button Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
- TC6.2
| SKU | ass31521 |
| Barcode # | 784695315211 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0980kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock