Team Associated FT Shock Bodies, with Genuine FOX Kashima Coat, 13x23mm and 27.5mm 91986
SKU: ASS91986
$155.61 10% off RRP
or 4 payments of $4.27 with
Info
Description
Team Associated Ballcups, for 3.5mm turnbuckles 92308
This part fits the following vehicles:
eam Associated 3.5mm Ballcups. These are a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles using the 3.5mm turnbuckles. Package includes one ballcup parts tree consisting of twelve straight ballcups and two offset ballcups.
PKG QTY 14
Description
SpecificationsTeam Associated Ballcups, for 3.5mm turnbuckles 92308
This part fits the following vehicles:
eam Associated 3.5mm Ballcups. These are a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles using the 3.5mm turnbuckles. Package includes one ballcup parts tree consisting of twelve straight ballcups and two offset ballcups.
PKG QTY 14
Team Associated Ballcups, for 3.5mm turnbuckles 92308
This part fits the following vehicles:
eam Associated 3.5mm Ballcups. These are a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles using the 3.5mm turnbuckles. Package includes one ballcup parts tree consisting of twelve straight ballcups and two offset ballcups.
PKG QTY 14
| SKU | ASS92308 |
| Barcode # | 784695923089 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |