Description
team associated E-Clips, 1/8 is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a package of E-clips for use on Associated hinge pins and axles.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- B44.3
- GT2
- MGT
- NDS
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B3
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10DS
- RC10F6
- RC10L3T
- RC10R5-Oval
- RC10R5.1
- RC10SC5M
- RC10T3
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC12L3
- RC12L4
- RC12R5
- RC12R5.1
- RC12R5.2
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC3
- TC5F
- TC5R
Description
Specificationsteam associated E-Clips, 1/8 is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a package of E-clips for use on Associated hinge pins and axles.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- B44.3
- GT2
- MGT
- NDS
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B3
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10DS
- RC10F6
- RC10L3T
- RC10R5-Oval
- RC10R5.1
- RC10SC5M
- RC10T3
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC12L3
- RC12L4
- RC12R5
- RC12R5.1
- RC12R5.2
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC3
- TC5F
- TC5R
team associated E-Clips, 1/8 is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a package of E-clips for use on Associated hinge pins and axles.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- B44.3
- GT2
- MGT
- NDS
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B3
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10DS
- RC10F6
- RC10L3T
- RC10R5-Oval
- RC10R5.1
- RC10SC5M
- RC10T3
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC12L3
- RC12L4
- RC12R5
- RC12R5.1
- RC12R5.2
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC3
- TC5F
- TC5R
| SKU | ass6299 |
| Barcode # | 784695062993 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder