team associated FT Heavy Duty Servo Saver Spring
or 4 payments of $0.74 with
Info
Description
team associated FT Heavy Duty Servo Saver Spring is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Team Associated HD Servo Saver Spring.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10T4
- RC10T4.1
- SC10
- SC10B
Description
Specificationsteam associated FT Heavy Duty Servo Saver Spring is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Team Associated HD Servo Saver Spring.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10T4
- RC10T4.1
- SC10
- SC10B
team associated FT Heavy Duty Servo Saver Spring is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Team Associated HD Servo Saver Spring.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10T4
- RC10T4.1
- SC10
- SC10B
| SKU | ass9657 |
| Barcode # | 784695096578 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0620kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock