Team Associated FT Bearings 6x13x5mm, flanged 91559
or 4 payments of $6.77 with
Info
Description
Team Associated FT Bearings 6x13x5mm, flanged 91559
Team Associated 6x13x5mm Factory Team Flanged Bearings. These replacement bearings are intended for the RC8B4 or the RC8B4e. Package includes four bearings.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Description
SpecificationsTeam Associated FT Bearings 6x13x5mm, flanged 91559
Team Associated 6x13x5mm Factory Team Flanged Bearings. These replacement bearings are intended for the RC8B4 or the RC8B4e. Package includes four bearings.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Team Associated FT Bearings 6x13x5mm, flanged 91559
Team Associated 6x13x5mm Factory Team Flanged Bearings. These replacement bearings are intended for the RC8B4 or the RC8B4e. Package includes four bearings.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
| SKU | ASS91559 |
| Barcode # | 784695915596 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock