team associated FT Bearings, 8x16x5 mm, flanged
or 4 payments of $5.96 with
Info
Description
team associated FT Bearings, 8x16x5 mm, flanged is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of four Team Associated 8x16x5mm Factory Team Flanged Bearings.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
Description
Specificationsteam associated FT Bearings, 8x16x5 mm, flanged is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of four Team Associated 8x16x5mm Factory Team Flanged Bearings.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
team associated FT Bearings, 8x16x5 mm, flanged is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of four Team Associated 8x16x5mm Factory Team Flanged Bearings.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
| SKU | ass91565 |
| Barcode # | 784695915657 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0410kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock