Description
team associated Screws, 4x16 mm BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 4x16mm Button Head Hex Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
Description
Specificationsteam associated Screws, 4x16 mm BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 4x16mm Button Head Hex Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
team associated Screws, 4x16 mm BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 4x16mm Button Head Hex Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
| SKU | ass81261 |
| Barcode # | 784695812611 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0290kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock