Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
The Team associated FT Graphite ESC Plate is a spare part for the b6.1 2wd buggy
Features
asc91754
ass91754
This part fits the following vehicles:
RC10B6
RC10B6 Club Racer
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10B6D
RC10SC6.1
RC10T6.1
Description
SpecificationsThe Team associated FT Graphite ESC Plate is a spare part for the b6.1 2wd buggy
Features
asc91754
ass91754
This part fits the following vehicles:
RC10B6
RC10B6 Club Racer
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10B6D
RC10SC6.1
RC10T6.1
The Team associated FT Graphite ESC Plate is a spare part for the b6.1 2wd buggy
Features
asc91754
ass91754
This part fits the following vehicles:
RC10B6
RC10B6 Club Racer
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10B6D
RC10SC6.1
RC10T6.1
| SKU | ass91754 |
| Barcode # | 784695917545 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |