Team Associated Front Shock Springs, blue, 3.90 lb in, L44mm
or 4 payments of $2.83 with
Info
Description
Team Associated Front Shock Springs, blue, 3.90 lb in, L44mm are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
Front Shock Springs, blue, 3.90 lb in, L44mm
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91833
Description
SpecificationsTeam Associated Front Shock Springs, blue, 3.90 lb in, L44mm are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
Front Shock Springs, blue, 3.90 lb in, L44mm
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91833
Team Associated Front Shock Springs, blue, 3.90 lb in, L44mm are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
Front Shock Springs, blue, 3.90 lb in, L44mm
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91833
| SKU | ass91833 |
| Barcode # | 784695918337 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0230kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock