Team Associated FT Graphite Servo Plate
or 4 payments of $6.12 with
Info
Description
The Team Associated FT Graphite Servo Plate is the ultimate bling item for your b6.1d, t6.1 and sc6.1.
- light weight 5g
- high quality
- looks cool
FT Graphite Servo Plate
Weighing just 5 grams, this Factory Team graphite servo tray installs under your servo for added bling.
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10SC6.1
RC10T6.1
Description
SpecificationsThe Team Associated FT Graphite Servo Plate is the ultimate bling item for your b6.1d, t6.1 and sc6.1.
- light weight 5g
- high quality
- looks cool
FT Graphite Servo Plate
Weighing just 5 grams, this Factory Team graphite servo tray installs under your servo for added bling.
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10SC6.1
RC10T6.1
The Team Associated FT Graphite Servo Plate is the ultimate bling item for your b6.1d, t6.1 and sc6.1.
- light weight 5g
- high quality
- looks cool
FT Graphite Servo Plate
Weighing just 5 grams, this Factory Team graphite servo tray installs under your servo for added bling.
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10SC6.1
RC10T6.1
| SKU | ass91761 |
| Barcode # | 784695917613 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0170kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock