team associated FT Locknuts, Blue Aluminum 8-32
or 4 payments of $3.42 with
Info
Description
team associated FT Locknuts, Blue Aluminum 8-32 is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement 8-32 blue anodized aluminum lock nuts from Team Associated.
compatible with these RC vehicles.
- B44
- B44.3
- GT2
- NTC3
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B3
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10GT
- RC10L3O
- RC10L4O
- RC10T3
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC12L3O
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC3
- TC4
- TC5
- TC6
Description
Specificationsteam associated FT Locknuts, Blue Aluminum 8-32 is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement 8-32 blue anodized aluminum lock nuts from Team Associated.
compatible with these RC vehicles.
- B44
- B44.3
- GT2
- NTC3
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B3
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10GT
- RC10L3O
- RC10L4O
- RC10T3
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC12L3O
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC3
- TC4
- TC5
- TC6
team associated FT Locknuts, Blue Aluminum 8-32 is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement 8-32 blue anodized aluminum lock nuts from Team Associated.
compatible with these RC vehicles.
- B44
- B44.3
- GT2
- NTC3
- RC10 Classic
- RC10 World's Car
- RC10B3
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10GT
- RC10L3O
- RC10L4O
- RC10T3
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC12L3O
- SC10
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
- TC3
- TC4
- TC5
- TC6
| SKU | ass6943 |
| Barcode # | 784695069435 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0410kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock