team associated Hook and Loop Battery Straps
or 4 payments of $3.13 with
Info
Description
team associated Hook and Loop Battery Straps is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated e-Conversion Hook and Loop Battery Strap Set.
compatible with these RC vehicles.
- Limited Edition Nomad DB8
- RC8.2e
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T3e
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
Description
Specificationsteam associated Hook and Loop Battery Straps is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated e-Conversion Hook and Loop Battery Strap Set.
compatible with these RC vehicles.
- Limited Edition Nomad DB8
- RC8.2e
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T3e
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
team associated Hook and Loop Battery Straps is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated e-Conversion Hook and Loop Battery Strap Set.
compatible with these RC vehicles.
- Limited Edition Nomad DB8
- RC8.2e
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T3e
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
| SKU | ass89506 |
| Barcode # | 784695895065 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1230kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock