Team Associated RC10B7 Differential Height Inserts, Notched 71223
or 4 payments of $2.17 with
Info
Description
Team Associated RC10B7 Differential Height Inserts, Notched (SKU: 71223)
The RC10B7 Differential Height Inserts, Notched are genuine Team Associated replacement parts designed for precise differential height adjustment. These inserts are fully compatible with the RC10B7D and RC10SC7 Team vehicles.
SKU: 71223
UPC: 784695712232
Compatible Vehicles
-
RC10B7D
-
RC10SC7 Team
Why Buy From Campbelltown Hobbies?
Campbelltown Hobbies provides genuine Team Associated parts, fast Australia-wide delivery, and reliable customer support for racers and RC enthusiasts.
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B7 Differential Height Inserts, Notched (SKU: 71223)
The RC10B7 Differential Height Inserts, Notched are genuine Team Associated replacement parts designed for precise differential height adjustment. These inserts are fully compatible with the RC10B7D and RC10SC7 Team vehicles.
SKU: 71223
UPC: 784695712232
Compatible Vehicles
-
RC10B7D
-
RC10SC7 Team
Why Buy From Campbelltown Hobbies?
Campbelltown Hobbies provides genuine Team Associated parts, fast Australia-wide delivery, and reliable customer support for racers and RC enthusiasts.
Team Associated RC10B7 Differential Height Inserts, Notched (SKU: 71223)
The RC10B7 Differential Height Inserts, Notched are genuine Team Associated replacement parts designed for precise differential height adjustment. These inserts are fully compatible with the RC10B7D and RC10SC7 Team vehicles.
SKU: 71223
UPC: 784695712232
Compatible Vehicles
-
RC10B7D
-
RC10SC7 Team
Why Buy From Campbelltown Hobbies?
Campbelltown Hobbies provides genuine Team Associated parts, fast Australia-wide delivery, and reliable customer support for racers and RC enthusiasts.
| SKU | ASS71223 |
| Barcode # | 784695712232 |
| Brand | Team Asscociated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock