Team Associated RC10B74.2 FT Lightweight Driveline Centre Kit 92372
SKU: ASS92372
$89.99 10% off RRP
or 4 payments of $9.43 with
Info
Description
Add some bling while further improving the durability of your RC10B7 with the new 7075-T6 one-piece Servo Mounts, Motor Mounts, and +2mm Ballstud Mounts.
These parts are available anodized blue or black with secondary machined chamfers and laser-etched FT logo.
Description
SpecificationsAdd some bling while further improving the durability of your RC10B7 with the new 7075-T6 one-piece Servo Mounts, Motor Mounts, and +2mm Ballstud Mounts.
These parts are available anodized blue or black with secondary machined chamfers and laser-etched FT logo.
Add some bling while further improving the durability of your RC10B7 with the new 7075-T6 one-piece Servo Mounts, Motor Mounts, and +2mm Ballstud Mounts.
These parts are available anodized blue or black with secondary machined chamfers and laser-etched FT logo.
| SKU | ASS92477 |
| Barcode # | 784695924772 |
| Brand | Team associated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |