On Sale
10% OFF
Description
Team Associated RC10B7 Gearbox 92405
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B7 Gearbox 92405
Team Associated RC10B7 Gearbox 92405
| SKU | ASS92405 |
| Barcode # | 784695924055 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |