Description
Team Associated B6.1 Shock Pivot Balls are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
4x B6.1 Shock Pivot Balls
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91819
Description
SpecificationsTeam Associated B6.1 Shock Pivot Balls are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
4x B6.1 Shock Pivot Balls
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91819
Team Associated B6.1 Shock Pivot Balls are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
4x B6.1 Shock Pivot Balls
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91819
| SKU | ass91819 |
| Barcode # | 784695918191 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0130kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock