Team associated B6 Servo Horns, 15.5 mm
or 4 payments of $4.32 with
Info
Description
Team associated B6 Servo Horns, 15.5 mm are a spare part for the b6.1
91728 contents:
qty 1 Servo Horn, 23T
qty 1 Servo Horn, 24T
qty 1 Servo Horn, 25T
qty 2 Servo Mount Spacers
qty 1 Servo Horn Support Ring
Description
SpecificationsTeam associated B6 Servo Horns, 15.5 mm are a spare part for the b6.1
91728 contents:
qty 1 Servo Horn, 23T
qty 1 Servo Horn, 24T
qty 1 Servo Horn, 25T
qty 2 Servo Mount Spacers
qty 1 Servo Horn Support Ring
Team associated B6 Servo Horns, 15.5 mm are a spare part for the b6.1
91728 contents:
qty 1 Servo Horn, 23T
qty 1 Servo Horn, 24T
qty 1 Servo Horn, 25T
qty 2 Servo Mount Spacers
qty 1 Servo Horn Support Ring
| SKU | ass91728 |
| Barcode # | 784695917286 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0190kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock