Team associated RC10B7 FT Steel Arm Mount C, 26g 92434
or 4 payments of $12.49 with
Info
Description
Further dial in the weight bias of your RC10B7 and RC10B7D using these new weight options from Factory Team. These plates and arm mounts are a direct fit to the RC10B7 platform.
Description
SpecificationsFurther dial in the weight bias of your RC10B7 and RC10B7D using these new weight options from Factory Team. These plates and arm mounts are a direct fit to the RC10B7 platform.
Further dial in the weight bias of your RC10B7 and RC10B7D using these new weight options from Factory Team. These plates and arm mounts are a direct fit to the RC10B7 platform.
| SKU | ASS92434 |
| Barcode # | 784695924345 |
| Brand | Team associated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock