On Sale
10% OFF
SKU: ASS92204
Team associated RC10B74 REAR CVA CUP
ASC92204
$10.89
or 4 payments of $2.72 with
Info
Price Matchup
Description
Team associated RC10B74 REAR CVA CUPis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Description
SpecificationsTeam associated RC10B74 REAR CVA CUPis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Description
Team associated RC10B74 REAR CVA CUPis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Specifications
| SKU | ASS92204 |
| Barcode # | 784695922044 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0070kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ