Team Associated RC10B74 Differential Outdrives, front or rear, 16mm
SKU: ass92262
$24.48 10% off RRP
or 4 payments of $7.87 with
Info
Description
Team Associated RC10B74.2 Front Gearboxes, 0 and 2 Diff Heights 92309
Team Associated RC10B74.2 0 and 2mm Front Gearboxes. This is a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles. Package includes one 0mm height front differential gearbox with cover and one 2mm height front differential gearbox with cover.
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B74.2 Front Gearboxes, 0 and 2 Diff Heights 92309
Team Associated RC10B74.2 0 and 2mm Front Gearboxes. This is a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles. Package includes one 0mm height front differential gearbox with cover and one 2mm height front differential gearbox with cover.
This part fits the following vehicles:
Team Associated RC10B74.2 Front Gearboxes, 0 and 2 Diff Heights 92309
Team Associated RC10B74.2 0 and 2mm Front Gearboxes. This is a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles. Package includes one 0mm height front differential gearbox with cover and one 2mm height front differential gearbox with cover.
This part fits the following vehicles:
| SKU | ASS92309 |
| Barcode # | 784695923096 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |