Team Associated RC8B3 Shock Rebuild Kit
or 4 payments of $2.92 with
Info
Description
Team Associated 81185 RC8B3 Shock Rebuild Kit is a replacement part for the Team Associated RC8B3 Nitro Buggy.
2x RRC8B3 Shock Rebuild Kit
Compatible with these Rc Vehicles.
RC8B3
RC8B3e
RC8T3
RC8T3e
Description
SpecificationsTeam Associated 81185 RC8B3 Shock Rebuild Kit is a replacement part for the Team Associated RC8B3 Nitro Buggy.
2x RRC8B3 Shock Rebuild Kit
Compatible with these Rc Vehicles.
RC8B3
RC8B3e
RC8T3
RC8T3e
Team Associated 81185 RC8B3 Shock Rebuild Kit is a replacement part for the Team Associated RC8B3 Nitro Buggy.
2x RRC8B3 Shock Rebuild Kit
Compatible with these Rc Vehicles.
RC8B3
RC8B3e
RC8T3
RC8T3e
| SKU | ass81185 |
| Barcode # | 784695811850 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0090kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock