NXE 14.8V 5400Mah 60C Hard Case Lipo With Deans Plug - 5400HC604SDEAN
SKU: 5400HC604SDEAN
$130.53 5% off RRP
or 4 payments of $5.17 with
Info
Description
team associated FT Wheel Nuts, 17 mm, blue is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated 17mm Aluminum Serrated Wheel Nut Hexes
Compatible with these Rc Vehicles.
Description
Specificationsteam associated FT Wheel Nuts, 17 mm, blue is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated 17mm Aluminum Serrated Wheel Nut Hexes
Compatible with these Rc Vehicles.
team associated FT Wheel Nuts, 17 mm, blue is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated 17mm Aluminum Serrated Wheel Nut Hexes
Compatible with these Rc Vehicles.
| SKU | ass81082 |
| Barcode # | 784695810822 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |