Description
Team Associated 81183 RC8B3 Spring Collars is a replacement part for the Team Associated RC8B3 Nitro Buggy.
2x RC8B3 Spring Collars
Compatible with these Rc Vehicles.
RC8B3
RC8B3e
RC8T3
RC8T3e
Description
SpecificationsTeam Associated 81183 RC8B3 Spring Collars is a replacement part for the Team Associated RC8B3 Nitro Buggy.
2x RC8B3 Spring Collars
Compatible with these Rc Vehicles.
RC8B3
RC8B3e
RC8T3
RC8T3e
Team Associated 81183 RC8B3 Spring Collars is a replacement part for the Team Associated RC8B3 Nitro Buggy.
2x RC8B3 Spring Collars
Compatible with these Rc Vehicles.
RC8B3
RC8B3e
RC8T3
RC8T3e
| SKU | ass81183 |
| Barcode # | 784695811836 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock