Description
Team Associated RC8B4 Body Posts 81524
Team Associated RC8B4 Body Post Set. This replacement body post set is intended for the Team Associated RC8B4 or the RC8B4e. Package includes one body post set.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B4 Body Posts 81524
Team Associated RC8B4 Body Post Set. This replacement body post set is intended for the Team Associated RC8B4 or the RC8B4e. Package includes one body post set.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
Team Associated RC8B4 Body Posts 81524
Team Associated RC8B4 Body Post Set. This replacement body post set is intended for the Team Associated RC8B4 or the RC8B4e. Package includes one body post set.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
| SKU | ASS81524 |
| Barcode # | 784695815247 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock