Description
team associated Wheel Hex Pins is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a set of four replacement wheel hex pins from Team Associated.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T
- RC8T3
- RC8T3e
- RC8Te
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
Description
Specificationsteam associated Wheel Hex Pins is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a set of four replacement wheel hex pins from Team Associated.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T
- RC8T3
- RC8T3e
- RC8Te
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
team associated Wheel Hex Pins is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a set of four replacement wheel hex pins from Team Associated.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T
- RC8T3
- RC8T3e
- RC8Te
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
| SKU | ass89096 |
| Barcode # | 784695890961 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1040kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock