The Army Painter Colour Primer - Angel Green - 400ml Spray Paint
or 4 payments of $6.07 with
Info
Description
This spray has a beautiful deep and dark green which is absolutely perfect for Dark Angel Space Marines, Wood elves or even scenery.
The Colour Primer is so dark that we recommend using only Quickshade Dark Tone on top to create noteworthy shading effects.
Description
SpecificationsThis spray has a beautiful deep and dark green which is absolutely perfect for Dark Angel Space Marines, Wood elves or even scenery.
The Colour Primer is so dark that we recommend using only Quickshade Dark Tone on top to create noteworthy shading effects.
This spray has a beautiful deep and dark green which is absolutely perfect for Dark Angel Space Marines, Wood elves or even scenery.
The Colour Primer is so dark that we recommend using only Quickshade Dark Tone on top to create noteworthy shading effects.
| SKU | TAPCP3020 |
| Barcode # | 5713799302013 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock