The Army Painter Colour Primer - Army green - 400ml Spray Paint
or 4 payments of $6.07 with
Info
Description
As the name suggests, this Colour Primer is great for historical miniatures representing armed forces. But also Wood Elves and futuristic models, for instance, would look great with this colour, as well as plague daemons of all origins.
Description
SpecificationsAs the name suggests, this Colour Primer is great for historical miniatures representing armed forces. But also Wood Elves and futuristic models, for instance, would look great with this colour, as well as plague daemons of all origins.
As the name suggests, this Colour Primer is great for historical miniatures representing armed forces. But also Wood Elves and futuristic models, for instance, would look great with this colour, as well as plague daemons of all origins.
| SKU | TAPCP3005 |
| Barcode # | 5713799300514 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock