On Sale
10% OFF
or 4 payments of $3.82 with
Info
Description
A curved rail with a radius of 605mm and a curve angle of 10°.
Description
SpecificationsA curved rail with a radius of 605mm and a curve angle of 10°.
A curved rail with a radius of 605mm and a curve angle of 10°.
| SKU | TMX01870 |
| Barcode # | 4543736018704 |
| Brand | Tomix |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |