On Sale
10% OFF
Description
Vehicles can be smoothly placed on the rails.
Description
SpecificationsVehicles can be smoothly placed on the rails.
Vehicles can be smoothly placed on the rails.
| SKU | TMX08006 |
| Barcode # | 4904810080060 |
| Brand | Tomix |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |