On Sale
10% OFF
Description
This Product features:
This Product contains:
Description
SpecificationsThis Product features:
This Product contains:
This Product features:
This Product contains:
| SKU | TMX00394 |
| Barcode # | 4904810003946 |
| Brand | Tomix |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |